KONTAKT: info@franzagentur.cz, +420777347320 - vrata, brány, kamery, alarm , +420777347319 - úklidové práce, administrativa

E-shop

 

 
 

 


»

Alarm do bytu  

 

Skutečně zabezpečený byt

Alarm JABLOTRON 100+

Získejte jistotu, že je doma vše v pořádku. Alarm JABLOTRON 100+ ochrání váš byt a navíc umí rozsvítit světla nebo spustit žaluzie. Ovládat jej také můžete i na dálku díky aplikaci MyJABLOTRON. O střežení se pak postará bezpečností centrum.

      

Čtyři způsoby, jak ovládat váš JABLOTRON 100+

Ať už potřebujete v bytě odjistit alarm, vytáhnout žaluzie nebo rozsvítit všechna světla, vždy máte několik možností, jak to udělat.

klavesnice.jpg
Klávesnice se segmenty

 

mobil.jpg
Mobilní aplikace pro chytré telefony

 

macbook.jpg
Webová aplikace v prohlížeči

 

klicenka.jpg
Klíčenka
 

Zabezpečte svůj byt odkudkoli

Odjištění a zajištění alarmu nebo ovládání zařízení v bytě zvládnete i na dálku přes mobilní a webovou aplikaci MyJABLOTRON. Přehled o tom, co se děje doma, máte kdekoliv. Na dovolené, v práci i ve frontě v supermarketu.Aplikace mimo jiné umí

Nabídnout přehled o všech zařízeních od Jablotronu

Ovládat váš alarm stejně jako na klávesnici

Zobrazit foto z detektorů v místnosti

Sledovat teplotu nebo spotřebu energií

Ovládání dvěma tlačítky

Zabezpečovací systém JABLOTRON 100+ se ovládá tak snadno, že to zvládnete i s víkendovým nákupem v ruce. Stačí zmáčknout tlačítko na příslušném segmentu. Každý z nich představuje jednu část bytu nebo funkci. Jako třeba rozsvícení světel.

 

Pohodlnější byt s alarmem JABLOTRON 100+

Kromě zabezpečení dokáže systém od Jablotronu bydlení i výrazně zpříjemnit. Umí na dálku ovládat spotřebiče, spouštět automatické akce nebo je navázat třeba na roční období.

 

Doplňte svůj alarm o další prvky

Přestavujete byt a hledáte nový zabezpečovací systém? Nebo už nějaký alarm od Jablotronu máte a chcete jej rozšířit o další funkce? Pomocí kombinace drátové a bezdrátové technologie vám navrhneme instalaci na míru.

Cena alarmu je neporovnatelná s ochranou bezpečí pro váš domov a vaše blízké. Instalaci v tomto námi doporučeném rozsahu pořídíte od:

20 000 Kč vč. 15% DPH uvedená cena nezahrnuje cenu montáže.

 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
NzZmM