KONTAKT: info@franzagentur.cz, +420777347320 - vrata, brány, kamery, alarm , +420777347319 - úklidové práce, administrativa

E-shop

 

 
 

 


» Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

 

Na míru Vám vyrobíme síť proti hmyzu dle Vašich požadavků. 

Vyrábíme dveřní i okenní sítě proti hmyzu.

Jelikož má každý klient jiné požadavky a každý objekt svá specifika, v případě zájmu nás kontaktujte a my pro Vás rádi zpracujeme bezplatnou cenovou nabídku.

Nezištná služba sítí proti hmyzu je oceněna zpravidla tehdy, když toužíme nerušeně a naplno vychutnat horké letní dny až do pozdních večerních hodin v domě či bytě. Rám sítě z válcovaného nebo extrudovaného hliníkového profilu zajišťují stálé napnutí sítě, k dodání jsou standardně v barvě bílé, hnědé a imitaci dřeva (renolitové fólie). Díky vlastní moderní lakovací lince jsme schopni však vyjít vstříc jakémukoliv požadavku barevného provedené dle barevné škály RAL. Síť je vyrobena ze skelných vláken potažených PVC s nízkou tepelnou roztažností, odolných proti protržení a proti korozi, s dlouhou životností, k dodání v černé nebo šedé barvě. 

Proč sítě proti hmyzu ?
účinná ochrana proto obtížnému hmyzu
umožňuje vám nerušený spánek v letním období
perfektní vzhled
sladění s oknem či dveřmi
minimální potřeba místa
vysoká světelná propustnost síťoviny
snadná manipulace
jednoduché a rychlé čištění
nevyžaduje téměř žádnou údržbu
možnost dodatečné montáže
široký výběr barev dle stupnice RAL nebo výběr z imitací dřeva (povrch opatřen renolitovou folií)

Sítě proti hmyzu jsou elegantní, přitom však vysoce funkční součástí každého okna nebo dveří. Jejich nespornou předností je dlouhá životnost, vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám, snadná údržba i ovládání, široká nabídka barev profilů. Sítě jsou vhodné pro téměř všechny druhy oken a dveří.

Okenní síť vyrábíme z extrudovaného alu profilu s lemem 33x9 mm, mezi sítí a okenním rámem je kartáčová vložka pro lepší těsnost okenní sítě. Okenní síť je uchycena v rámu okna pomocí pevných alu háčků. 

Dveřní síť je vyráběna z extrudovaného alu profilu o rozměru 53x20 mm. Dveřní příčka je s madlem též extrudovaný alu profil. Dveřní síť je uchycena na samozavírací panty, doklid dveřní sítě zajišťuje magnet.

 

Sítě proti hmyzu - nejúčinnější ochrana Vašeho interiéru proti obtížnému hmyzu

 

 MWRhYjdhZD