KONTAKT: info@franzagentur.cz, +420777347320 - vrata, brány, kamery, alarm , +420777347319 - úklidové práce, administrativa

E-shop

 

 
 

 


» Předokenní rolety


Předokenní rolety - oživte svůj dům i zvenčí

 

Hliníkové předokenní rolety s polyuretanovou výplní jsou vhodné do každého okenního otvoru.

Na míru Vám vyrobíme předokenní roletu dle Vašich požadavků

Jelikož má každý klient jiné požadavky a každý objekt svá specifika, v případě zájmu nás kontaktujte a my pro Vás rádi zpracujeme bezplatnou cenovou nabídku.

Předokenní rolety zlepšují tepelnou ochranu okna a zvyšují tak celkovou tepelnou bilanci budovy. Tento efekt se projeví především při instalaci předokenních rolet před okna vyplněná dvojskly.

Další výhodou předokenních rolet je jejich mechanická odolnost proti vloupání a zabránění nežádoucích pohledů do vašeho soukromí.
Chrání interier vašeho domu proti nadměrnému působení slunečních paprsků, zvyšují zvukovou ochranu až o 15 dB a stěžují pronikání prachu.

Individuální barevná řešení vyhoví nárokům každého zákazníka. Pro pohodlné denní používání nabízíme široké spektrum pohonů pro roletové systémy od klasického ručního ovládání po moderní elektromotory s dálkovým ovládáním. Ruční ovládání (páskové, šňůrové) je vhodné pro místnosti s několika středně velkými okny.

Elektrické pohony s dálkovým ovládáním jsou vhodné všude tam,
kde chceme zajistit maximální uživatelský komfort. Rolety tak můžete ovládat přímo z křesla, aniž byste museli přerušit sledování televize či vstávat z postele, nebo když chcete vpustit sluneční světlo do vaší ložnice. Stačí jediný stisk tlačítka a automatika otevře či zavře jednu nebo více rolet v místnosti, na jednom poschodí či v celém domě.
Přesně tak, jak to právě potřebujete. Rolety lze otevírat či zavírat
přesně v tu denní dobu, ve kterou se vám to nejvíce hodí.

Časové spínače
ráno vaše rolety otevřou a večer je zase zavřou. Zajistí tak přístup světla ke květinám a rostlinám uvnitř domu a vytvoří dojem, že majitelé jsou doma. V případě potřeby je možné rolety spouštět v době silného deště či větru a ochránit tak svá okna před prachem a vodou.

Senzory počasí a teploty za vás ochotně převezmou kontrolu nad zajištěním komfortu ve vašem domě.

Motorizace od Somfy

Další nabídkou je roleta s motorizací od Somfy

Společnost Somfy navrhla motorizaci a řešení automatického ovládání, které splní všechna vaše očekávání a také zajistí vyšší bezpečnost, kvalitu života a úsporu energie.
 
Možností automatizace domu  jsou trubkové motory s označením io, které se následně propojí pomoci TaHoma nebo Connexoon s mobilním telefonem, počítačem nebo tabletem.

Předokenní rolety montujeme i z vysokozdvižných vozíků. 

 

 

Technické parametry: 
 
 
MTJhM